fbpx

Nie daj się stresowi i zdaj egzamin!

Przydatne informacje

Pojedyncza sesja trwa 50 minut.  Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Program trwa od 20 do 30 spotkań. Ustalenie długości trwania treningów jest kwestią indywidualną, zależną od rodzaju i stopnia problemów, wieku uczestnika i kilku innych czynników. W trosce o Twoje korzyści i nasze zasady etyczne nie podejmujemy się krótszej pracy niż 20 spotkań. Pracę biofeedback można porównać do ćwiczeń  na siłowni, tu trenujesz mózg – aby osiągnąć efekty potrzeba czasu i regularności. Również nie oczekujesz, że nauczysz się języka na jednym spotkaniu. Nasz profesjonalny program, który warto przejść w całości.

Oferta sos – egzamin tuż tuż…

Polecamy trening w pigułce (bez treningu biofeedback). Wspomoże Cię, jednak nie oczekuj takich efektów, jak po przejściu całego treningu.

Pierwsze spotkanie to rozmowa oraz test Twojej odporności na stres. Po jego wykonaniu dopasujemy nasz program do Twoich indywidualnych  potrzeb.

Obejmują pracę dotyczącą radzenia sobie ze stresem – rozmowę, psychoedukację, omówienie Twoich trudności i postępów oraz trening z użyciem czujników fizjologicznych i/lub biofeedbacku EEG.

Zazwyczaj ulgę poczujesz już po pierwszym spotkaniu. Widoczne efekty zazwyczaj odczujesz po kilkunastu spotkaniach. Wiele zależy od Twojego problemu i stopnia zaangażowania – regularnego uczestnictwa w sesjach, wykonywanie zadań domowych, wdrażania tego, czego się nauczysz w życie.

Udział dziecka w zajęciach poprzedzony jest spotkaniem z rodzicem, na który poznaje On zasady uczestnictwa, omawia z trenerem ewentualne wątpliwości. Na pierwszym zebraniu ustalamy też stały termin zajęć dopasowany do całej grupy. Płatność następuje za miesiąc z góry, nieusprawiedliwiona nieobecność dziecka nie zwalnia z opłaty. W przypadku choroby dziecka – rodzic powinien poinformować naszą placówkę na minimum 4 godziny przed spotkaniem.

Oferta przypadła Ci do gustu?