fbpx

Trening antystresowy

Przydatne informacje

Siedzisz sobie na bardzo wygodny fotelu. Monitorujesz, wraz z terapeutą, reakcje swojego organizmu na stres poprzez pomiar czynności układu nerwowego (puls, przewodność skóry, temperatura) oraz napięcia mięśniowego. Uczysz się też prawidłowego oddychania przeponowego. A to wszystko w przyjemnej formie – poprzez filmy, animacje i relaksacje.

Korzyści z treningu uzyskuje się po serii (od 10 do 20 sesji). Trening może być integralną częścią pracy psychoterapeutycznej lub można odbywać go niezależnie.

Pierwsza konsultacja ma za zadanie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Porozmawiamy o twoich reakcjach na stres w przeszłości, a także o twoich doświadczeniach w zakresie technik relaksacyjnych, aby jak najlepiej dopasować metody warsztatowe.

Kolejne sesje odbywają się według indywidualnie ustalonego programu, raz lub dwa razy w tygodniu. Jedna sesja trwa 50 minut.

Zazwyczaj ulgę poczujesz już po pierwszym spotkaniu. Kilkanaście spotkań zazwyczaj wystarczy, by lepiej zrozumieć siebie i zacząć radzić sobie z bieżącymi problemami.

Uzyskanie efektów zależy zarówno od pracy i zaangażowania specjalisty, jak i zaangażowania Pacjenta, m.in. regularnego uczestnictwa w sesjach, wnoszenie przemyśleń na sesję, otwartości, wykonywania zadań domowych, próby zmian zachowań.-

Pracownikom, sportowcom, uczniom, studentom i wszystkim, którzy w przeszłości doświadczyli stresu i nie umieli sobie z nim poradzić. Osobom, które słabo radzą sobie w sytuacjach stresowych lub długo funkcjonują w stresującym środowisku.
Wszystkim, którzy chcą poznać reakcje swojego organizmu, czuć się dobrze w swoim towarzystwie, oraz nauczyć się cieszyć z małych rzeczy.

Dbając o jakość naszych usług oraz szanując czas zarówno naszych specjalistów, jak i klientów informujemy o obowiązujących zasadach potwierdzania oraz odwoływania wizyt:

– swoją nieobecność na sesji klient zobowiązany jest odwołać minimum 48 godzin przed umówioną wizytą,

– jeśli klient nie odwoła wizyty i nie pojawi się w umówionym terminie zostanie wykreślony z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– jeśli klient odwoła sesję później niż 48 godzin przed planowaną wizytą, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za połowę nieodbytej sesji. Nie uregulowanie należności jest równoznaczne z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– zawsze dzwonimy i potwierdzamy nowych klientów (pierwszą wizytę), brak kontaktu z klientem (nie odbieranie telefonu, nie odpisywanie na sms) jest równoznaczne z odwołaniem wizyty oraz z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

Odwołanie sesji telefoniczne lub sms nr 783 031 083.

W przypadku spóźnienia się Klienta na sesję czas spotkania NIE ULEGA przedłużeniu.

Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i tego samego oczekujemy od naszych klientów, staramy się jak najlepiej dbać o dobro naszych klientów i specjalistów.

Do naszych specjalistów rosną kolejki osób oczekujących – nie przychodząc na wizytę, uniemożliwiasz skorzystanie z wizyty przez osobę, która tego potrzebuje.

Dziękujemy za zrozumienie 🙂

Zespół Perspektywy

Oferta przypadła Ci do gustu?