fbpx

Trening antystresowy

Przydatne informacje

Pojedyncza sesja trwa 50 minut.  Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Program trwa od 20 do 30 spotkań. Ustalenie długości trwania treningów jest kwestią indywidualną, zależną od rodzaju i stopnia problemów, wieku uczestnika i kilku innych czynników. W trosce o Twoje korzyści i nasze zasady etyczne nie podejmujemy się krótszej pracy niż 20 spotkań. Pracę biofeedback  można porównać do ćwiczeń  na siłowni, tu trenujesz mózg – aby osiągnąć efekty potrzeba czasu i regularności. Jest to profesjonalny program, który warto przejść w całości.

Pierwsze spotkanie to rozmowa oraz test Twojej odporności na stres. Po jego wykonaniu dopasujemy nasz program do Twoich indywidualnych potrzeb.

Obejmują pracę dotyczącą radzenia sobie ze stresem – rozmowę, psychoedukację, omówienie Twoich trudności i postępów oraz trening z użyciem czujników fizjologicznych i/lub biofeedbacku EEG.

Zazwyczaj ulgę poczujesz już po pierwszym spotkaniu.  Widoczne efekty zazwyczaj odczujesz po kilkunastu spotkaniach. Wiele zależy od Twojego problemu i stopnia zaangażowania – regularnego uczestnictwa w sesjach, wykonywanie zadań domowych, wdrażania tego, czego się nauczysz w życie.

  • Nie radzisz sobie ze stresem
  • Masz dolegliwości psychosomatyczne
  • Masz stresującą pracę
  • Prowadzisz tryb życia, który wymaga wyzwań
  • Czeka Cię zmiana
  • Przed Tobą ważny egzamin, wystąpienie

Dbając o jakość naszych usług oraz szanując czas zarówno naszych specjalistów, jak i klientów informujemy o obowiązujących zasadach potwierdzania oraz odwoływania wizyt:

– swoją nieobecność na sesji klient zobowiązany jest odwołać minimum 48 godzin przed umówioną wizytą,

– jeśli klient nie odwoła wizyty i nie pojawi się w umówionym terminie zostanie wykreślony z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– jeśli klient odwoła sesję później niż 48 godzin przed planowaną wizytą, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za połowę nieodbytej sesji. Nie uregulowanie należności jest równoznaczne z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– zawsze dzwonimy i potwierdzamy nowych klientów (pierwszą wizytę), brak kontaktu z klientem (nie odbieranie telefonu, nie odpisywanie na sms) jest równoznaczne z odwołaniem wizyty oraz z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

Odwołanie sesji telefoniczne lub sms nr 783 031 083.

W przypadku spóźnienia się Klienta na sesję czas spotkania NIE ULEGA przedłużeniu.

Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i tego samego oczekujemy od naszych klientów, staramy się jak najlepiej dbać o dobro naszych klientów i specjalistów.

Do naszych specjalistów rosną kolejki osób oczekujących – nie przychodząc na wizytę, uniemożliwiasz skorzystanie z wizyty przez osobę, która tego potrzebuje.

Dziękujemy za zrozumienie 🙂

Zespół Perspektywy

Oferta przypadła Ci do gustu?