fbpx

Metoda Warnkego Ostrów Wielkopolski

Przydatne informacje

Pojedyncza sesja trwa 50 minut, treningi odbywają się raz w tygodniu.

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy diagnozę korzystając ze specjalistycznego sprzętu medycznego. Diagnoza składa się z 14 kroków. Każde z zadań bada inną kompetencję z zakresu percepcji wzrokowej, słuchowej oraz motoryki. Dane uzyskiwane w procesie diagnostycznym porównywane są do standardowych danych dotyczących danej grupy wiekowej, co pozwala określić odchylenia lub nieprawidłowości w zakresie ośrodkowego przetwarzania i przygotować właściwy program terapii.

Kolejne sesje to indywidualne spotkania z terapeutą. Program jest tak skonstruowany, by był atrakcyjny, zarówno dla małego, jak i wiekowego klienta. Opracowywany jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Terapia składa się z dwóch etapów:

  • trening wzrokowo-słuchowy funkcji podstawowych
  • lateralny trening koordynacji półkul mózgowych

Czekając na dziecko, które korzysta z terapii Metodą Warnkego możesz zadbać o swój wygląd i zdrowie korzystając z promocyjnej oferty na tlenoterapię specjalnie dla opiekunów i osób towarzyszących naszych pacjentów, sprawdź to!

Dbając o jakość naszych usług oraz szanując czas zarówno naszych specjalistów, jak i klientów informujemy o obowiązujących zasadach potwierdzania oraz odwoływania wizyt:

– swoją nieobecność na sesji klient zobowiązany jest odwołać minimum 48 godzin przed umówioną wizytą,

– jeśli klient nie odwoła wizyty i nie pojawi się w umówionym terminie zostanie wykreślony z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– jeśli klient odwoła sesję później niż 48 godzin przed planowaną wizytą, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za połowę nieodbytej sesji. Nie uregulowanie należności jest równoznaczne z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– zawsze dzwonimy i potwierdzamy nowych klientów (pierwszą wizytę), brak kontaktu z klientem (nie odbieranie telefonu, nie odpisywanie na sms) jest równoznaczne z odwołaniem wizyty oraz z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

Odwołanie sesji telefoniczne lub sms nr 783 031 083.

W przypadku spóźnienia się Klienta na sesję czas spotkania NIE ULEGA przedłużeniu.

Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i tego samego oczekujemy od naszych klientów, staramy się jak najlepiej dbać o dobro naszych klientów i specjalistów.

Do naszych specjalistów rosną kolejki osób oczekujących – nie przychodząc na wizytę, uniemożliwiasz skorzystanie z wizyty przez osobę, która tego potrzebuje.

Dziękujemy za zrozumienie 🙂

Zespół Perspektywy

Metoda Warnkego Ostrów Wielkopolski
Oferta przypadła Ci do gustu?