fbpx

Doradztwo zawodowe dla młodzieży

Przydatne informacje

✔️ chcesz poznać swoje mocne strony i predyspozycje zawodowe,

✔️ kończysz szkołę podstawową i nie wiesz jaką szkołę dalej wybrać,

✔️ kończysz szkołę średnią i potrzebujesz pomocy przy wyborze studiów lub innej formy kształcenia

Jest to pakiet trzech 50-minutowych spotkań. Obejmują rozmowę z doradcą o Twoich umiejętnościach, predyspozycjach zawodowych, wartościach. Ponadto wykonasz test predyspozycji zawodowych, który wspólnie z doradcą omówicie.

Doradca zawodowy nie wskaże Ci konkretnego zawodu, jaki masz wybrać – to do Ciebie należy decyzja. Wskaże możliwości, a dzięki lepszemu poznaniu siebie, łatwiej będzie Ci dokonać wyboru.

Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, na pierwsze spotkanie przyjdź z rodzicem/opiekunem prawnym.

Spotkania z doradcą zawodowym są poufne.

Dbając o jakość naszych usług oraz szanując czas zarówno naszych specjalistów, jak i klientów informujemy o obowiązujących zasadach potwierdzania oraz odwoływania wizyt:

– swoją nieobecność na sesji klient zobowiązany jest odwołać minimum 48 godzin przed umówioną wizytą,

– jeśli klient nie odwoła wizyty i nie pojawi się w umówionym terminie zostanie wykreślony z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– jeśli klient odwoła sesję później niż 48 godzin przed planowaną wizytą, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za połowę nieodbytej sesji. Nie uregulowanie należności jest równoznaczne z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– zawsze dzwonimy i potwierdzamy nowych klientów (pierwszą wizytę), brak kontaktu z klientem (nie odbieranie telefonu, nie odpisywanie na sms) jest równoznaczne z odwołaniem wizyty oraz z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

Odwołanie sesji telefoniczne lub sms nr 783 031 083.

W przypadku spóźnienia się klienta na sesję czas spotkania NIE ULEGA przedłużeniu.

Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i tego samego oczekujemy od naszych klientów, staramy się jak najlepiej dbać o dobro naszych klientów i specjalistów.

Do naszych specjalistów rosną kolejki osób oczekujących – nie przychodząc na wizytę, uniemożliwiasz skorzystanie z wizyty przez osobę, która tego potrzebuje.

Dziękujemy za zrozumienie 🙂

Zespół Perspektywy

Oferta przypadła Ci do gustu?

Zadzwoń i umów się na wizytę 783 031 083

lub