fbpx

Coaching

Przydatne informacje

To metoda dla osób, które są gotowe na wprowadzenie  zmian, jednak brak im pomysłu, odpowiednio wysokiej motywacji, samodyscypliny, odwagi, pewności siebie lub planu działania.

W coachingu skupiamy się na teraźniejszości i przyszłości. Dlatego to forma pracy dla osób, które chcą zrealizować cel, na przykład:

  • Zwiększyć swoją efektywność w osiąganiu celów prywatnych lub biznesowych
  • Rozwinąć umiejętności menedżerskie
  • Rozwinąć kreatywność
  • Podnieść motywację
  • Zainicjować i doprowadzić do końca ważne przedsięwzięcia, np. zmiana pracy, założenie firmy, ukończenie studiów, regularne uprawianie sportu, bądź podjęcie ważnych decyzji życiowych
Pierwsze spotkanie to przedstawienie sprawy, z którą przychodzisz. Zazwyczaj ustalamy cel, nad którym będziemy pracować oraz liczbę sesji.

Kolejne sesje to praca nad Twoim celem. Etapami zbliżamy się do celu, przyglądamy się ograniczeniom oraz Twoim zasobom.

Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu.

Zazwyczaj proces trwa od 6 do 12 spotkań. Niekiedy może trwać nawet dłużej, zależy to od indywidualnych potrzeb klienta oraz ilości celów krótko i długoterminowych, nad którymi pracuje.  Liczba sesji ustalana jest na pierwszym lub drugim spotkaniu.

Efekty coachingu zazwyczaj zauważalne są od drugiego spotkania – pod warunkiem, że klient zaangażowany jest w pracę nad zmianą.

Dbając o jakość naszych usług oraz szanując czas zarówno naszych specjalistów, jak i klientów informujemy o obowiązujących zasadach potwierdzania oraz odwoływania wizyt:

PIERWSZA WIZYTA:

W celu potwierdzenia pierwszej wizyty prosimy o wpłatę zadatku w ciągu 24 godzin od umówienia wizyty w wysokości 90 zł (60% kosztu pierwszej wizyty).

Wpłaty należy dokonać na konto:

Perspektywa Przestrzeń Zdrowia i Rozwoju: 70 1140 2004 0000 3102 7927 6895

Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na nasz adres mailowy: biuro@perspektywa.eu

W przypadku braku potwierdzenia wpłaty wizyta zostanie anulowana.

KOLEJNE WIZYTY:

– swoją nieobecność na sesji klient zobowiązany jest odwołać minimum 48 godzin przed umówioną wizytą,

– jeśli klient nie odwoła wizyty i nie pojawi się w umówionym terminie zostanie wykreślony z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się,

– jeśli klient odwoła sesję później niż 48 godzin przed planowaną wizytą, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za połowę nieodbytej sesji. Nie uregulowanie należności jest równoznaczne z wykreśleniem z listy klientów, bez możliwości ponownego zapisania się.

Odwołanie sesji telefoniczne lub sms nr 783 031 083.

W przypadku spóźnienia się klienta na sesję czas spotkania NIE ULEGA przedłużeniu.

Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i tego samego oczekujemy od naszych klientów, staramy się jak najlepiej dbać o dobro naszych klientów i specjalistów.

Do naszych specjalistów rosną kolejki osób oczekujących – nie przychodząc na wizytę, uniemożliwiasz skorzystanie z wizyty przez osobę, która tego potrzebuje.

Dziękujemy za zrozumienie 🙂

Zespół Perspektywy

Oferta przypadła Ci do gustu?

Zadzwoń i umów się na wizytę 783 031 083

lub