Współpracujemy

Eliza Wolańczyk

Twórczyni "Perspektywy", dziekan Wydziału Zamiejscowego w Ostrowie Wielkopolskim Wyższej Szkoły Kadr
Menedżerskich. Psychoterapeuta, coach, doradca zawodowy, certyfikowany trener. Ukończyła kurs
psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Obecnie doskonali swoje umiejętności na pięcioletnim Akredytowanym Kursie Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Magister pedagogiki o specjalizacjach psychopedagog
 oraz doradca zawodowy i personalny. Absolwentka cochingu na Uniwersytecie SWPS, Akademii Trenera w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych.
Uczy się przez całe życie – uczestnicząc w szkoleniach,
konferencjach i warsztatach rozwojowych. Członek Polskiego Towarzystwa
Psychologicznego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”
Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka rozwoju osobistego, metafor,
przypowieści i bajek, podróży po świecie oraz w głąb siebie.

dr Olga Janicka

Doktor nauk humanistycznych, nauczycielka dyplomowana języka polskiego z 25-letnim stażem pracy na wszystkich poziomach edukacyjnych; filozof i etyk; dyplomowany coach i certyfikowany trener oświaty; ambasadorka Edukacji Kulczyk  Foundation; współautorka i realizatorka innowacji pedagogicznej  Im więcej wiem, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa (coaching w edukacji);  pomysłodawczyni i współzałożycielka Stowarzyszenia „OKey dla rozwoju osobistego”, pasjonatka nauczania kontekstualnego; zwolenniczka filozofii personalistycznej.

Realizuje się, pisząc, zwłaszcza wiersze układają doświadczenia w myśli i sensy; obcuje z życiem zgodnie z hasłem Życie jest!.