fbpx

Tutoring

„Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszą częścią całej wędrówki. Trudniej jest bowiem zmotywować się do samego działania, niż mierzyć się z jego konsekwencjami. Jednak bez działania świat nadal stałby w miejscu, a znane nam innowacje byłyby tylko sennymi marzeniami.”
– autor nieznany

Chcesz zbudować poczucie własnej wartości i sprawczości? Pragniesz działać i wytrwać w postanowieniu? Potrzebujesz wsparcia w drodze do celu i brakuje Ci mentora, który będzie Ci towarzyszyć w pracy i w nauce? Potrzebujesz pomocy, aby dobrać właściwe środki i metody działania? Chcesz, aby ktoś Cię wysłuchał i Ci doradził?

Skorzystaj zatem z naszej pomocy!

Prowadząca

dr Olga Janicka
Doktor nauk humanistycznych, nauczycielka dyplomowana języka polskiego z 25-letnim stażem pracy na wszystkich poziomach edukacyjnych; filozof i etyk; dyplomowany coach i certyfikowany trener oświaty; ambasadorka Edukacji Kulczyk Foundation; współautorka i realizatorka innowacji pedagogicznej Im więcej wiem, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa (coaching w edukacji); pomysłodawczyni i współzałożycielka Stowarzyszenia „OKey dla rozwoju osobistego”, pasjonatka nauczania kontekstualnego; zwolenniczka filozofii personalistycznej.

Oferta przypadła Ci do gustu?