Wszystko zaczyna się od miłości do siebie – warsztat budowania własnej wartości

Poczucie własnej wartości jest fundamentem, na którym budujemy nasze życie. Jeśli ów fundament jest mocny nie groźne nawet kataklizmy. Jeśli jest słaby wszystko, co budujemy ma kruchą konstrukcję szczęścia naszego i bliskich. Jak jest u Ciebie? Czy lubisz siebie? Chcesz dla siebie wszystkiego, co najlepsze? Znasz swoje mocne strony? Akceptujesz innych i siebie taką jaka jesteś? Dajesz sobie prawo do pomyłek? Dostrzegasz swoje małe i duże sukcesy?

Na warsztacie pracować będziemy nad tym, abyś na powyższe pytania odpowiedziała TAK. Poznasz kilka przydatnych narzędzi pomagających dostrzec to, co w Tobie najlepsze i zaakceptować to, czego nie można zmienić. Przyjrzysz się swojemu sposobowi myślenia i działania, zobaczysz jak wiele zależy od Ciebie. Z warsztatu wyjdziesz mocniejsza, z większą wiarą w siebie i z wiedzą, jak pielęgnować miłość do samej siebie.

Co zyskujesz?

  • poczucie wewnętrznej siły, chęć działania
  • umiejętności pomagające poradzić sobie z problemami
  • spojrzenie na rzeczywistość z odmiennej perspektywy
  • kontakt i wsparcie ze strony innych osób
  • pozytywną energię
  • dobre relacje z sobą i z innymi
  • świadomość, że robisz coś dla siebie i dla najbliższych, bowiem nasze nastroje, stany umysłu wpływają na innych, szczególnie na bliskich
RQQMTMI7Z1

Termin: 13 maja 2016 r. godzina 17:00 - 21:00

Inwestycja: 50 zł

Miejsca: Centrum Kształcenia i Psychoterapii Perspektywa
ul. Kaliska 35A, Ostrów Wielkopolski

Informacje i zapisy: tel. 783 031 083

Eliza Wolańczyk

Eliza Wolańczyk - z wykształcenia i zamiłowania akredytowany coach PCC ICF, trener kompetencji miękkich, psychoterapeuta, doradca zawodowy i personalny. Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin pracy z ludźmi (indywidualnej i grupowej). Pasjonatka wydobywania ukrytych w ludziach diamentów. W swojej pracy integruje różne metody psychologiczne. Nie ustaje w rozwoju, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Pisze artykuły z dziedziny rozwoju, bajki coachingowe oraz redaguje bloga na temat rozwoju osobistego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”. Miłośniczka zwierząt, pytań i rozwoju osobistego.

Dyplomowany psychoterapeuta, psychopedagog, coach i doradcazawodowy.