Mapy Twoich Marzeń

Jaki chcesz, aby był 2017 rok? Jak podsumujesz minione dni w grudniu? To od Ciebie zależy, czy spełnisz swoje marzenia.

Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, czego pragniesz. Do tego właśnie służy mapa marzeń, którą stworzysz na warsztatach. Następnie zastanowimy się, co zrobić by urzeczywistnić to, czego pragniesz. Popracujesz nad tym, by dotrzymać noworocznych postanowień.

Skończysz warsztaty z mapą marzeń i planem na ich spełnienie.

Termin: Warsztaty organizowane są co roku w styczniu

Miejsce: Centrum Kształcenia i Psychoterapii Perspektywa

Eliza Wolańczyk

z wykształcenia i zamiłowania akredytowany coach PCC ICF, trener kompetencji miękkich, psychoterapeuta, doradca zawodowy i personalny.  Współpracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin pracy z ludźmi (indywidualnej i grupowej). Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną, par i rodzin. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.  Integruje różne metody psychologiczne. Stosuje techniki i narzędzia coachingu oraz psychoterapii. Takie połączenie przynosi klientom bardzo dobre efekty. Prowadzi także indywidualne ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera. Wszystko po to, by wspierać innych w poradzeniu sobie z problemami osiągnięciu szczęścia i satysfakcji we wszystkich obszarach życia.
Nie ustaje w rozwoju, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji. Pisze artykuły z dziedziny rozwoju, bajki coachingowe oraz redaguje bloga na temat rozwoju osobistego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”. Miłośniczka zwierząt, pytań i rozwoju osobistego.