O nas

Naszą misją jest holistyczna pomoc ludziom w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowia i dobrostanu psychicznego oraz budowaniu życia świadomego i spełnionego poprzez prowadzenie różnorodnych form terapii (także neuroterapii), organizowanie szkoleń, warsztatów i spotkań ze specjalistami.

Szerzenie rzetelnej wiedzy dotyczącej psychoterapii, psychologii i dziedzin pokrewnych, zrzeszanie specjalistów z dziedzin pomocowych.
Budowanie wśród specjalistów współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Poznaj naszych specjalistów:

Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par (przez co rozumiem dowolną relację dwóch osób), psychoterapię młodzieży, psychoterapię przez Skype, coaching i doradztwo zawodowe.

Mówi się, że „praca nad sobą to jedyna pewna robota w życiu”. Lubię tę pracę, zarówno nad sobą, jak i towarzyszenie innym w ich budowaniu lepszego życia. Rozwój osobisty towarzyszy mi przez całe życie – prywatne i zawodowe.

Znam, cienie i blaski terapii – zarówno od strony terapeuty, jak i mając za sobą drogę własnej psychoterapii. Jestem pewna, że to najlepsza inwestycja, jaką można poczynić.

Czerpię z różnych stylów pracy: psychoterapii systemowej, pozytywnej, ericsonowskiej, poznawczo – behawioralnej, metod coachingowych, dostosowując do potrzeb osoby, z którą pracuję. Chętnie także sięgam po narzędzia pracy z ciałem, mindfulness, elementy hipnozy, EEG biofeedback.

Traktuję odpowiedzialnie pracę z drugim człowiekiem, dlatego nieustannie „podejmuję pewną robotę w życiu” kształcąc się oraz dbając o własny rozwój osobisty, a swoją pracę superwizuję u psychoterapeuty – psychiatry.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kluczowe w mojej edukacji:

 • Pięcioletni akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Kursu Psychoterapii w Wrocławskim Instytucie Psychoterapii
 • Kurs Psychoterapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej
 • Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Wrocławskim Instytucie Psychoterapii
 • Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej
 • Akademia Trenera w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych
 • Studia magisterskie i licencjackie o specjalizacji psychopedagogika oraz doradztwo zawodowe i personalne
 • Liczne kursy, szkolenia, warsztaty rozwoju osobistego, praca z własnym genogramem, terapia własna.

Prywatnie – jestem osobą spełnioną i szczęśliwą. Lubię ludzi i zwierzęta. Pracuję z pasją. Cieszę się każdą chwilą, kultywując postawę optymistyczną.

Prowadzi: psychoterapięcoachingdoradztwo zawodowe.

Moje doświadczenie zawodowe to prawie 20 – letnia praca w placówkach oświatowych w charakterze pedagoga szkolnego, doradcy zawodowego, nauczyciela języka polskiego. Swoją karierę w szkolnictwie rozpoczynałem, jako absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku filologia polska. Jako nauczyciel języka polskiego zacząłem pracę w Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. Szybko zorientowałem się, że warunkiem skutecznego nauczania młodzieży jest połączenie sfery dydaktycznej z wychowawczą. Dlatego, po ukończeniu kolejnych studiów na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, jako pedagog szkolny, skupiłem się na udzielaniu pomocy psychologicznej i wspieraniu emocjonalnym młodzieży w tym trudnym dla nich okresie życia. Okazało się, że właściwe podejście do młodego człowieka, próba wczucia się w jego sytuację, a przede wszystkim zburzenie niewidzialnego, aczkolwiek bardzo solidnego muru, przeszkadzającego w relacjach pomiędzy uczniem a nauczycielem, przynosi skuteczne rezultaty.

Młodzież, z którą współpracuję przez szereg lat dobrze wie, że drzwi mojego gabinetu są zawsze dla niej otwarte. Często przekraczają je ci, którzy szukają zrozumienia, czują się samotni, a ich życie przesłania mrok…

Z czasem, by oferta dla moich młodych przyjaciół była jeszcze bardziej kompleksowa, uzupełniłem swoje wykształcenie o stopień doradcy zawodowego na Uniwersytecie Zielonogórskim, próbując wspólnie znajdywać z nimi nieodkryte dotąd zainteresowania i wskazywać szereg możliwości.

Prócz tego, jestem również wieloletnim wychowawcą świetlicy środowiskowej z programem socjoterapeutycznym, gdzie koncentruję się na pracy z dzieckiem pochodzącym z rodzin niewydolnych wychowawczo i patologicznych.

W ostatnich latach zacząłem się dzielić swoim doświadczeniem, prowadząc zajęcia dla wychowawców, pedagogów i przyszłych nauczycieli jako wykładowca Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie.

Czujesz się samotny, ogarnia Cię bezsilność, masz problemy z relacjami z bliskimi, nie czujesz się dobrze w gronie rówieśników – przyjdź, spotkaj się, pogadaj! Wspólnie postaramy się pokonać przeszkody, które stawia przed nami życie!

Współprowadzi grupę wsparcia dla młodzieży, a także prowadzi wsparcie psychologiczno-pedagogiczne.

Doktor nauk humanistycznych, nauczycielka dyplomowana języka polskiego z 25-letnim stażem pracy na wszystkich poziomach edukacyjnych; filozof i etyk; dyplomowany coach i certyfikowany trener oświaty; ambasadorka Edukacji Kulczyk Foundation; współautorka i realizatorka innowacji pedagogicznej Im więcej wiem, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa (coaching w edukacji); pomysłodawczyni i współzałożycielka Stowarzyszenia „OKey dla rozwoju osobistego”, pasjonatka nauczania kontekstualnego; zwolenniczka filozofii personalistycznej.

Realizuje się, pisząc, zwłaszcza wiersze układają doświadczenia w myśli i sensy; obcuje z życiem zgodnie z hasłem Życie jest!

Współtworzy akademię tutoringu i prowadzi sesje tutoringowe.

Z wykształcenia – nauczyciel, z zamiłowania trener i praktyk technik relaksacyjnych oraz światłoterapii. Zainteresowana budową i funkcjonowaniem mózgu.

Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i wykładach. Interesuje się psychologią oraz szeroko rozumianą odnową biologiczną.

Prowadzi szkolenia dotyczące redukcji stresu wraz z praktycznymi metodami technik relaksacyjnych. Dostrzega i pomaga zauważyć aspekt EKO czyli sferę natury i ekosystemu. Stawia na naturalne produkty do pielęgnacji. Prywatnie zakochana w olejkach eterycznych, propaguje techniki aromaterapii zaobserwowane na Indonezyjskiej wyspie Bali.

Wyjątkowo rozwinięte zdolności interpersonalne sprawią, że w kontakcie z innymi wykazuje ciepło, akceptację i empatię.

Prowadzi sesje biofeedback, diagnozę QEEG, światłoterapię oraz treningi radzenia sobie ze stresem.

Moja przygoda z dietetyką zaczęła się, gdy przyszła na świat moja córka – wraz z pakietem alergii, a potem celiakią. Była to rewolucja w naszym domu. Zaczęłam dużo czytać o żywieniu i zmieniać powoli nasze nawyki żywieniowe. Odkryłam, jak niewiele potrzeba a zarazem jak dużo w zamian się otrzymuje: zdrowie i dobre samopoczucie. I ta Maleńka Rewolucja zaprowadziła mnie najpierw na kurs Dietetyk Kliniczny w Akademii Dietetyki, a potem już na studia na kierunku dietetyk kliniczny w Warszawskiej Uczelni Medycznej.

W kontaktach z innymi ludźmi odkrywałam, że to co jemy i jak jemy ma duży wpływ na to, jak myślimy o sobie, jak pracuje nasz umysł, z jaką motywacją wchodzimy w nowy dzień.

Zobaczyłam także, że nikt z nas nie jest odosobniony, wszyscy mamy podobne problemy i każdemu z nas ciężko porzucić nawyki, które nam towarzyszyły przez wiele lat.

Obecnie w mojej praktyce zawodowej staram się pokazać pacjentom, że dieta nie wymaga wielu wyrzeczeń. Można jeść smacznie, zdrowo, a nawet zjeść kawałek tortu. Można być po prostu zdrowo i dobrze najedzonym.

Podczas konsultacji podpowiadam, jak komponować posiłki, aby utrzymać prawidłową masę ciała. Oferuję również wsparcie żywieniowe w chorobach (także dla chorych onkologicznie). Trzymam się zasady, że zmiany należy wprowadzać stopniowo i w zgodzie ze sobą.

Tutaj znajdziesz pozostałych specjalistów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Z naszej pomocy warto skorzystać, gdy:

 • chorujesz na depresję
 • dotykają Cię stany lękowe
 • Ty lub Twoje dziecko brykacie się z ADHD
 • nie radzisz sobie ze stresem
 • odczuwasz brak energii, motywacji, chęci do życia
 • jest Ci trudno z powodu niskiej samooceny
 • borykasz się z problemami w relacjach
 • przeżywasz żałobę
 • jesteś po rozstaniu, rozwodzie
 • odczuwasz trudności w związku
 • chcesz popracować nad swoją motywacją
 • potrzebujesz porady rodzicielskiej
 • szukasz pomocy dla swojego dziecka w poradzeniu sobie z trudnościami
 • chcesz poczuć się dobrze, zrozumieć siebie
 • potrzebujesz porady dotyczącej wyboru zawodu oraz dalszej edukacji
 • masz problemy zdrowotne
 • cierpisz na bezsenność
 • trudno Ci się skoncentrować
 • nie radzisz sobie ze stresem
 • chcesz czuć się dobrze
 • chcesz osiągać świetne wyniki w sporcie
 • pragniesz życia spełnionego i szczęśliwego

Zauważyłeś/aś u siebie któryś z powyższych symptomów?