O nas

Naszą misją jest holistyczna pomoc ludziom w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowia i dobrostanu psychicznego oraz budowaniu życia świadomego i spełnionego poprzez prowadzenie różnorodnych form terapii (także neuroterapii), organizowanie szkoleń, warsztatów i spotkań ze specjalistami.

Szerzenie rzetelnej wiedzy dotyczącej psychoterapii, psychologii i dziedzin pokrewnych, zrzeszanie specjalistów z dziedzin pomocowych.
Budowanie wśród specjalistów współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Poznaj naszych specjalistów:

Twórczyni „Perspektywy”, dziekan Wydziału Zamiejscowego w Ostrowie Wielkopolskim Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich. Psychoterapeuta, coach, doradca zawodowy, certyfikowany trener. Ukończyła kurs psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Obecnie doskonali swoje umiejętności na pięcioletnim Akredytowanym Kursie Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Magister pedagogiki o specjalizacjach psychopedagog oraz doradca zawodowy i personalny. Absolwentka cochingu na Uniwersytecie SWPS, Akademii Trenera w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych.
Uczy się przez całe życie – uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach rozwojowych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”
Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka rozwoju osobistego, metafor,
przypowieści i bajek, podróży po świecie oraz w głąb siebie.

Prowadzi: psychoterapię, coachingdoradztwo zawodowe oraz szkolenia z zakresu psychologii i terapii.

Absolwent Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, w zakresie Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej z elementami Profilaktyki. Uzyskał dyplom doradcy zawodowego Wydziału Nauk Pedagogicznych na Uniwersytecie Zielonogórskim. Magister filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalista od pracy z uczniem dyslektycznym. Od 2002 r. zatrudniony w placówkach oświatowych na terenie powiatu ostrowskiego w charakterze pedagoga szkolnego, doradcy zawodowego. Prowadzi warsztaty z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów szkolnych. Wychowawca świetlicy środowiskowej o programie socjoterapeutycznym. Zaangażowany szczególnie w pracy z tzw. „dzieckiem trudnym” lub znajdującym się w sytuacji kryzysowej. Prywatnie pasjonat kina artystycznego i bywalec festiwali filmowych.

Współprowadzi grupę wsparcia dla młodzieży, a także prowadzi wsparcie psychologiczno-pedagogiczne.

Doktor nauk humanistycznych, nauczycielka dyplomowana języka polskiego z 25-letnim stażem pracy na wszystkich poziomach edukacyjnych; filozof i etyk; dyplomowany coach i certyfikowany trener oświaty; ambasadorka Edukacji Kulczyk Foundation; współautorka i realizatorka innowacji pedagogicznej Im więcej wiem, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa (coaching w edukacji); pomysłodawczyni i współzałożycielka Stowarzyszenia „OKey dla rozwoju osobistego”, pasjonatka nauczania kontekstualnego; zwolenniczka filozofii personalistycznej.

Realizuje się, pisząc, zwłaszcza wiersze układają doświadczenia w myśli i sensy; obcuje z życiem zgodnie z hasłem Życie jest!

Współtworzy akademię tutoringu i prowadzi sesje tutoringowe.

Z wykształcenia – nauczyciel, z zamiłowania trener i praktyk technik relaksacyjnych oraz światłoterapii. Zainteresowana budową i funkcjonowaniem mózgu.

Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i wykładach. Interesuje się psychologią oraz szeroko rozumianą odnową biologiczną.

Prowadzi szkolenia dotyczące redukcji stresu wraz z praktycznymi metodami technik relaksacyjnych. Dostrzega i pomaga zauważyć aspekt EKO czyli sferę natury i ekosystemu. Stawia na naturalne produkty do pielęgnacji. Prywatnie zakochana w olejkach eterycznych, propaguje techniki aromaterapii zaobserwowane na Indonezyjskiej wyspie Bali.

Wyjątkowo rozwinięte zdolności interpersonalne sprawią, że w kontakcie z innymi wykazuje ciepło, akceptację i empatię.

Prowadzi sesje biofeedback, światłoterapię oraz treningi radzenia sobie ze stresem.

Tutaj znajdziesz pozostałych specjalistów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Z naszej pomocy warto skorzystać, gdy:

– chorujesz na depresję;
– dotykają Cię stany lękowe;
– Ty lub Twoje dziecko boryka się z ADHD;
– nie radzisz sobie ze stresem;
– odczuwasz brak energii, motywacji, chęci do życia;
– jest Ci trudno z powodu niskiej samooceny;
– borykasz się z problemami w relacjach;
– przeżywasz żałobę;
– jesteś po rozstaniu, rozwodzie;
– odczuwasz trudności w związku;
– chcesz popracować nad swoją motywacją;
– potrzebujesz porady rodzicielskiej;
– szukasz pomocy dla swojego dziecka w poradzeniu sobie z trudnościami;
– chcesz poczuć się dobrze, zrozumieć siebie;
– potrzebujesz porady dotyczącej wyboru zawodu oraz dalszej edukacji.

Zauważyłeś/aś u siebie któryś z powyższych symptomów?