Modelowanie przestrzenne z elementami druku 3D

Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje? A może ciekawi Cię druk 3D i chciałbyś zobaczyć jak w prosty i przyjemny sposób wydrukować zaprojektowany element?

Zapraszamy na jednodniowe szkolenie z modelowania przestrzennego i druku 3D

Istotą szkolenia jest dostarczenie nowej wiedzy z zakresu modelowania przestrzennego połączonego z prototypowaniem przy wykorzystaniu technologii druku 3D, doboru urządzeń drukujących, wyboru materiału oraz przydatności tych rozwiązań. Wiedza ta może być przydatna dla architektów, konstruktorów elementów mechanicznych, projektantów i modelarzy.

Na szkoleniu zaprezentowane zostaną techniki realizacji modelu 3D wraz z wydrukiem na drukarce 3D projektowanego elementu.

Zdobyta wiedza z zakresu druku 3D z prezentacją rozwiązań i praktyką może przyczynić się do rozszerzenia oferty, czy wykorzystania podczas projektowania. Projekt i wydruk odbywać się będą na faktycznym sprzęcie – drukarce 3D oraz na oprogramowaniu, które po zakończeniu szkolenia będzie bezpłatnie udostępnione kursantom.

Dodatkiem do szkolenia będzie pokaz skanowania 3D oraz prezentacja rozwiązania..

Czas trwania: 1 dzień /8 h

Cena: 199 zł

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie (MEN) potwierdzające udział w szkoleniu

Marcin Włoszczyk

Marcin Włoszczyk – określając jednym słowem – naukowiec: współpracownik naukowy Instytutu Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk, pracownik naukowy Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowca akademicki z dziedzin IT i zarządzania, do tego konstruktor urządzeń dla medycyny, i w zastosowaniach medycznych oraz bezpieczeństwa – autor i współautor 7 patentów i wzorów użytkowych. Konstruktor i konsultant rozwiązań laboratoryjnych i pomiarowych. Współwłaściciel Wydawnictwa Perspektywa – wydawnictwa tworzonego z pasji do książek.

Szkoleniowiec w zakresie tematów związanych z zarządzaniem oraz IT. W swoim dorobku ma tysiące godzin jako wykładowca, trener umiejętności twardych. Miłośnik zwierząt, pasjonat lotnictwa – aktywny pilot paralotniowy.

.

Centrum Kształcenia i Psychoterapii

ul. Kaliska 35A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chcesz wziąć udział w kursie?

Pisz lub dzwoń!

biuro@perspektywa.eu, tel. 783 031 083

 

W celu potwierdzenia udziału w kursie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł (lub całości) na konto:

M-bank 61 1140 2004 0000 3902 7498 9362