Kurs programowania w językach graficznych

Dla kogo?

  • dla osób pragnących rozszerzyć swoje umiejętności o programowanie i pisanie programów związanych z wykorzystaniem profesjonalnym w środowisku Windows® PC.
  • dla osób pracujących w przemyśle – inżynierów związanych z pomiarami, przetwarzaniem danych pomiarowych i innych – szybkie tworzenie narzędzi potrzebnych do prac biurowych.
  • dla innych zainteresowanych – w tym hobbystów pragnących poznać rozwiązania z wykorzystaniem narzędzi szybkiego tworzenia kodu i oprogramowania.

Kurs prowadzony będzie z wykorzystaniem języka programowania „G” – w środowisku graficznym. Korzystamy m.in. z LabView firmy National Instruments.

Na kursie przedstawione zostaną i praktycznie zaimplementowane takie elementy jak:

  • podstawy programowania, w tym typy danych, rodzaje oraz funkcje podstawowe
  • przykład pisania „dobrego” oprogramowania
  • przykład pisania rozbudowanego oprogramowania korzystającego  z różnych modułów i bibliotek
  • korzystanie z portów kart pomiarowych – na przykładzie oprogramowania pomiarowego
  • wykorzystanie modułów analizy i przetwarzania danych.

Zaprezentowane będą też rozwiązania graficznego programowania małych sterowników Vamond  oraz programowania graficznego dla systemu Android.

Czas trwania: 6 dni/48 h

Cena: 900 zł

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie (MEN) potwierdzające udział w szkoleniu

Marcin Włoszczyk

Marcin Włoszczyk – określając jednym słowem – naukowiec: współpracownik naukowy Instytutu Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk, pracownik naukowy Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowca akademicki z dziedzin IT i zarządzania, do tego konstruktor urządzeń dla medycyny, i w zastosowaniach medycznych oraz bezpieczeństwa – autor i współautor 7 patentów i wzorów użytkowych. Konstruktor i konsultant rozwiązań laboratoryjnych i pomiarowych. Współwłaściciel Wydawnictwa Perspektywa – wydawnictwa tworzonego z pasji do książek.

Szkoleniowiec w zakresie tematów związanych z zarządzaniem oraz IT. W swoim dorobku ma tysiące godzin jako wykładowca, trener umiejętności twardych. Miłośnik zwierząt, pasjonat lotnictwa – aktywny pilot paralotniowy.

Centrum Kształcenia i Psychoterapii

ul. Kaliska 35A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chcesz wziąć udział w kursie?

Pisz lub dzwoń!

biuro@perspektywa.eu, tel. 783 031 083

 

W celu potwierdzenia udziału w kursie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł (lub całości) na konto:

M-bank 61 1140 2004 0000 3902 7498 9362

PBTF1NEBCG