Trening antystresowy

Trudne sytuacje są częścią życia. Jednak można nauczyć się z nimi radzić.

Wyobraź sobie, że podczas trudnych, stresowych sytuacji reagujesz tak, by zachować zdrowie i efektywność działania. Rozumiesz swoje reakcje emocjonalne i potrafisz, efektywniej niż do tej pory, nad nimi zapanować. Poprawia się Twoja koncentracja, poszerza pamięć. Po trudnych, dla Ciebie sytuacjach, szybko regenerujesz się i wracasz do pełni sił.

Nasz program antystresowy to unikalna propozycja na rynku.

Oprócz technik radzenia sobie ze stresem, uczysz się rozpoznawania zmian reakcji fizjologicznej swojego organizmu i myślenia w taki sposób, by poczuć się lepiej, a w przyszłości potrafić optymalnie radzić sobie w trudnych sytuacjach. Zwiększasz świadomość funkcjonowania ciała, umysłu i emocji, by uzyskać spokój, harmonię, efektywność działania oraz dobre samopoczucie.

Jak to wygląda?

Siedzisz sobie na bardzo wygodny fotelu. Monitorujesz, wraz z terapeutą, reakcje swojego organizmu na stres poprzez pomiar czynności układu nerwowego (puls, przewodność skóry, temperatura) oraz napięcia mięśniowego. Uczysz się też prawidłowego oddychania. A to wszystko w przyjemnej formie – poprzez filmy, animacje i rozmowy.

Korzyści z treningu uzyskuje się po serii (od 10 do 20 sesji). Trening może być integralną częścią pracy psychoterapeutycznej lub można odbywać go niezależnie.

Trening antystresowy polecamy szczególnie:
sportowcom, uczniom, studentom i wszystkim, którzy będą zdawać egzaminy, osobom, które słabo radzą sobie w sytuacjach stresowych.
Wszystkim, którzy chcą poznać reakcje swojego organizmu, czuć się dobrze.

Oferta przypadła Ci do gustu?