Trening antystresowy

Trening Pro Stres – jest skuteczną i nieinwazyjną metodą hamującą stres, a tym samym niwelującą skutki stresu (wyrzut hormonów do mózgu, co może prowadzić do zaburzenia funkcji poznawczych czy zapamiętywania). Hamowanie wysokiej fali Beta, która jest obecna podczas niepokoju, stresu, zdenerwowania, tremy czy lęku prowadzi do zniwelowania stresu, do rozjaśnienia umysłu, pogody ducha, poczucia spokoju, wzrostu odwagi oraz powoduje regulację stanu emocjonalnego. Dzięki treningowi z czujnikami fizjologicznymi, nauczymy Cię doraźnie pomagać sobie w sytuacjach stresu w przyszłości. Nauczysz się zapanować nad stresem i osiągnąć stan równowagi emocjonalnej zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Czy wiesz, że nerwy, niepokój, depresja czy stłumione emocje „otumaniają” Twój mózg i prowadzą do szybszego starzenia się mózgu? Trening alfa pozwoli Ci osiągnąć bardziej harmonijne relacje z bliskimi, większą satysfakcję z życia, kreatywnego myślenia i zatrzymania procesu starzenia się Twojego mózgu.

TEN TRENING ZMIENI TWOJE ŻYCIE NA LEPSZE!

 

Trudne sytuacje są częścią życia. Jednak można nauczyć się z nimi radzić.

Wyobraź sobie, że podczas trudnych, stresowych sytuacji reagujesz tak, by zachować zdrowie i efektywność działania. Rozumiesz swoje reakcje emocjonalne i potrafisz, efektywniej niż do tej pory, nad nimi zapanować. Poprawia się Twoja koncentracja, poszerza pamięć. Po trudnych, dla Ciebie sytuacjach, szybko regenerujesz się i wracasz do pełni sił.

Nasz program antystresowy to unikalna propozycja na rynku.

Oprócz technik radzenia sobie ze stresem, uczysz się rozpoznawania zmian reakcji fizjologicznej swojego organizmu i myślenia w taki sposób, by poczuć się lepiej, a w przyszłości potrafić optymalnie radzić sobie w trudnych sytuacjach. Zwiększasz świadomość funkcjonowania ciała, umysłu i emocji, by uzyskać spokój, harmonię, efektywność działania oraz dobre samopoczucie.

Jak to wygląda?

Siedzisz sobie na bardzo wygodny fotelu. Monitorujesz, wraz z terapeutą, reakcje swojego organizmu na stres poprzez pomiar czynności układu nerwowego (puls, przewodność skóry, temperatura) oraz napięcia mięśniowego. Uczysz się też prawidłowego oddychania. A to wszystko w przyjemnej formie – poprzez filmy, animacje i rozmowy.

Korzyści z treningu uzyskuje się po serii (od 10 do 20 sesji). Trening może być integralną częścią pracy psychoterapeutycznej lub można odbywać go niezależnie.

Trening antystresowy polecamy szczególnie:
sportowcom, uczniom, studentom i wszystkim, którzy będą zdawać egzaminy, osobom, które słabo radzą sobie w sytuacjach stresowych.
Wszystkim, którzy chcą poznać reakcje swojego organizmu, czuć się dobrze.

Oferta przypadła Ci do gustu?