fbpx

Doradztwo zawodowe dla młodzieży

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”
– Konfucjusz

Pomożemy Ci zaplanować ścieżkę kariery, która będzie zgodna z Twoimi celami, oczekiwaniami i potencjałem, jakim dysponujesz. Czeka Cię wybór szkoły – doradca zwodowy pomoże Ci wybrać odpowiednią szkołę oraz kierunek.

Spotkanie z doradcą zawodowym to czas, w którym będziesz mógł opowiedzieć o swoich planach edukacyjno-zawodowych i przedstawić swoją wizję kariery. Jeśli nie wiesz, czym chciałbyś się zająć w przyszłości – nie przejmuj się, razem z doradcą odnajdziesz swoją drogę. Będziesz miał możliwość określenia swoich zainteresowań, umiejętności, zasobów, celów do realizacji.

Skorzystanie z doradztwa zawodowego polecamy, gdy:

✔️ wchodzisz na rynek pracy;
✔️ chcesz poznać swoje mocne strony i predyspozycje zawodowe;
✔️ stoisz przed wyborem szkoły, studiów lub innej formy kształcenia;
✔️ potrzebujesz wsparcia, porady przed rozmową kwalifikacyjną;

✔️ chcesz napisać swoje pierwsze CV, lub poprawić już istniejące.

Prowadzący

mgr Wojciech Kałuża
Doradca zawodowy, pedagog, specjalista od pracy z uczniem dyslektycznym. Od 2002 r. zatrudniony w placówkach oświatowych na terenie powiatu ostrowskiego w charakterze pedagoga szkolnego, doradcy zawodowego. Absolwent Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, w zakresie Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej z elementami Profilaktyki. Uzyskał dyplom doradcy zawodowego Wydziału Nauk Pedagogicznych na Uniwersytecie Zielonogórskim. Magister filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Oferta przypadła Ci do gustu?

Zadzwoń i umów się na wizytę 783 031 083