O Nas

onas

Misja Perspektywy

Perspektywa jest firmą wspierającą:

osoby prywatne do osiągania zamierzonych przez nich celów

pracowników oraz właścicieli firm – dla ich sukcesów i sukcesów organizacji, w których pracują

Jesteśmy firmą wiedzy, rozwijającą się w kierunku wiedzy i sprzedającą wiedzę.

Wartości, którymi się kierujemy:

Perspektywa

na wyzwania patrzymy z różnych stron, by móc uzyskać jak najszerszy obraz i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie – trafiające w jego środek – środek perspektywy.

Pasja

pracujemy i żyjemy z pasją

Szacunek

szanujemy naszych Klientów i Partnerów Biznesowych. Traktujemy ich tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Kreatywność

uważamy, że każdy człowiek, każda firma ma w sobie potencjał kreatywności.

Zaangażowanie

angażujemy się w naszą pracę w 100 %.

Ekologia

pracujemy i żyjemy z dbałością o ekologię i środowisko. Pracując z ludźmi dbamy o zasady ekologii – przede wszystkim nie szkodzić!

Wiedza i rozwój

pomagamy naszym Klientom w zdobyciu wiedzy i rozwijaniu swojego potencjału. Sami nie ustajemy w rozwoju.

Etyka

jesteśmy etyczni w relacjach (z klientami, współpracownikami, pracownikami, partnerami biznesowymi, konkurencją).

Współpraca

według maksymy:„Concordia res parvae crescunt – Discordia maximae dilabuntur” – „W zgodzie małe rzeczy rosną – W niezgodzie największe się rozpadają”.

CO ZYSKASZ NA WSPÓŁPRACY Z NAMI?

TWÓRCY FIRMY

Gotowi do nowych wyzwań

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i prowadzeniu szkoleń finansowanych z Unii Europejskich, z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 30 projektów szkoleniowo - doradczych, w tym z obszarów informatyki, energetyki i budownictwa, marketingu, księgowości, języków obcych, ochrony środowiska oraz aktywizacji zawodowej.

coach PCC ICF, trener kompetencji miękkich, psychoterapeuta, doradca zawodowy i personalny
z wykształcenia i zamiłowania akredytowany coach PCC ICF, trener kompetencji miękkich, psychoterapeuta, doradca zawodowy i personalny.  Współpracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin pracy z ludźmi (indywidualnej i grupowej).  Stosuje techniki i narzędzia coachingu oraz psychoterapii. Takie połączenie przynosi klientom bardzo dobre efekty.  Wszystko po to, by wspierać innych w poradzeniu sobie z problemami osiągnięciu szczęścia i satysfakcji we wszystkich obszarach życia.
Nie ustaje w rozwoju, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Doskonali swoje umiejętności na pięcioletnim akredytowanym kursie psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.  Swoją pracę regularnie poddaje superwizji. Pisze artykuły z dziedziny rozwoju, bajki coachingowe oraz redaguje bloga na temat rozwoju osobistego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”. Miłośniczka zwierząt, pytań i rozwoju osobistego.
Paulina Szymczak
Współpracujemy
specjalista do spraw marketingu, praktykantka w prowadzeniu szkoleń komputerowych.

W pracy zawodowej zajmuje się obsługą klientów oraz biura, rekrutacją na szkolenia, a także marketingiem i reklamą przedsiębiorstwa. Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu marketingu w internecie oraz kursy komputerowe. Z chęcią i zaangażowaniem realizuje powierzone zadania, wykazując się przy tym pomysłowością i kreatywnością.

Piotr Bogacz
współpracujemy
dr inż., akredytowany trener Athenasoft, wieloletni dydaktyk, praktyk, kosztorysant. Zajmuje się procesem inwestycyjnym, dokumentacją przetargową oraz wyceną kosztów realizacji inwestycji. Autor i współautor wielu opinii technicznych, projektów, kosztorysów, biegły sądowy z zakresu budownictwa.
Romana Schubert
Współpracujemy
członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Ostrowie Wielkopolskim. Mediator. Specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego. Sporządza opinie prawne i analizy prawne, prowadzi negocjacje, a także reprezentuje klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.
Małgorzata Chołuj
Współpracujemy
– kobieta spełniona i wciąż poszukująca spełnienia.

Ponad dwadzieścia lat pracuje z drugim człowiekiem, który ma trzy, dziesięć, osiemnaście, dwadzieścia, pięćdziesiąt i … lat. Pracuje  w różnych obszarach, ale zawsze idzie za tym rozwój.
Jako coach pracuję z kobietami, które pragną odkryć, wypracować swój niepowtarzalny, unikatowy styl osobisty, styl życia, osobistą markę. Wspieram je w tworzeniu relacji z sobą i swoim wizerunkiem opartym na harmonii i spójności.

Piotr Bielski
Współpracujemy
pionier jogi śmiechu w Polsce, współzałożyciel Fundacji Jogini Śmiechu. Stawia sobie za cel by Ziemia stała się najbardziej roześmianą planetą w kosmosie, a Polska najbardziej roześmianym państwem świata. Dlatego poprowadził już warsztaty we wszystkich 16 województwach Polski i przeszkolił już ponad 200 instruktorów tej metody, a także gości z zajęciami w znanych firmach, ośrodkach jogi i rozwoju, uniwersytetach, klubach seniorów, szpitalach, a nawet więzieniach.Autor książki „Joga śmiechu. Droga do radości”.
Małgorzata Grochowska
współpracujemy
nauczycielka języka niemieckiego w gimnazjum, coach, tutor. Certyfikowany trener oświaty, trenerka treningu efektywności, ukończyła Szkołę Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, współpracuje z certyfikowanymi analitykami transakcyjnymi  z Europy tłumacząc ich szkolenia na język polski. W ramach wprowadzenia narzędzi analizy transakcyjnej do pracy nauczyciela  współpracuje  z prof. Jarosławem Jagiełą i Zespołem Badawczym Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej w Częstochowie.  Wspiera zmiany zachodzące w szkole wykorzystując analizę transakcyjną, coaching, neurodydaktykę , inteligencje wielorakie oraz  zarządzanie stresem i pracę z emocjami.

REFERENCJE

REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW PRZEDSTAWIAMY NA ŻYCZENIE OSÓB ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ

Placówka Kształcenia

Wpis do instytucji szkoleniowych