O Nas

MISJA PERSPEKTYWY

Centrum Kształcenia Perspektywa jest firmą szkoleniową wspierającą.

  • osoby prywatne do osiągania zamierzonych przez nich celów
  • pracowników oraz właścicieli firm – dla ich sukcesów i sukcesów organizacji, w których pracują.

Prowadzimy szkolenia zarówno otwarte - w siedzibie naszej firmy jak i szyte na miarę - na zlecenia.

Posiadamy:
-wpis do placówek oświatowych,
-wpis do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych),
-wpis do KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia).

Jesteśmy partnerem egzaminacyjnym Fundacji VCC.

Wdrożony system  jakości ISO świadczy o najwyższym standardzie świadczonych przez nas usług.

Wartości, którymi się kierujemy:

Perspektywa

na wyzwania patrzymy z różnych stron, by móc uzyskać jak najszerszy obraz i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie – trafiające w jego środek – środek perspektywy.

Pasja

pracujemy i żyjemy z pasją

Szacunek

szanujemy naszych Klientów i Partnerów Biznesowych. Traktujemy ich tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Kreatywność

uważamy, że każdy człowiek, każda firma ma w sobie potencjał kreatywności.

Zaangażowanie

angażujemy się w naszą pracę w 100 %.

Ekologia

pracujemy i żyjemy z dbałością o ekologię i środowisko. Pracując z ludźmi dbamy o zasady ekologii – przede wszystkim nie szkodzić!

Wiedza i rozwój

pomagamy naszym Klientom w zdobyciu wiedzy i rozwijaniu swojego potencjału. Sami nie ustajemy w rozwoju.

Etyka

jesteśmy etyczni w relacjach (z klientami, współpracownikami, pracownikami, partnerami biznesowymi, konkurencją).

Współpraca

według maksymy:„Concordia res parvae crescunt – Discordia maximae dilabuntur” – „W zgodzie małe rzeczy rosną – W niezgodzie największe się rozpadają”.

Nasz zespół oraz współpracownicy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i prowadzeniu szkoleń finansowanych z Unii Europejskich, z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 50 projektów szkoleniowo - doradczych, w tym z obszarów informatyki, energetyki i budownictwa, marketingu, księgowości, języków obcych, ochrony środowiska oraz aktywizacji zawodowej.

członek zarządu
Założycielka i członek zarządu Perspektywy, zarządza Wydziałem Zamiejscowym Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Ostrowie Wielkopolskim. Zawodowo zajmuje się psychoterapią, coachingiem, doradztwem zawodowym i personalnym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”. Prywatnie , pasjonatka rozwoju osobistego. Celebruje życie dzień po dniu, czerpiąc naukę z doświadczeń. Miłośnicza wszystkie co ma serce – ze szczególną słabością do kociej natury. Jej motto to słowa H. D. Dhoreau „Idź śmiało w kierunku swoich marzeń. Żyj tak, jak sobie wymarzyłeś!”.
Lidia Kraska
współpracujemy
Zawodowo interesuje się doradztwem zawodowym i coachingiem. Obecnie w trakcie przygotowań do akredytacji coach ACC ICF oraz praktyk z zakresu doradztwa zawodowego i jobcoachingu. W Perspektywie zajmuje się koordynowaniem i planowaniem szkoleń i komercyjnych kursów zawodowych. Prywatnie pasjonatka koni i aktywnego wypoczynku. Jej motto to: „Nie traktuj siebie i swoich spraw tak śmiertelnie poważne”.
Romana Schubert
Współpracujemy
Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Ostrowie Wielkopolskim. Mediator. Specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego. Sporządza opinie prawne i analizy prawne, prowadzi negocjacje, a także reprezentuje klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.
Małgorzata Chołuj
Współpracujemy
– kobieta spełniona i wciąż poszukująca spełnienia.

Ponad dwadzieścia lat pracuje z drugim człowiekiem, który ma trzy, dziesięć, osiemnaście, dwadzieścia, pięćdziesiąt i … lat. Pracuje  w różnych obszarach, ale zawsze idzie za tym rozwój.
Jako coach pracuję z kobietami, które pragną odkryć, wypracować swój niepowtarzalny, unikatowy styl osobisty, styl życia, osobistą markę. Wspieram je w tworzeniu relacji z sobą i swoim wizerunkiem opartym na harmonii i spójności.

Dariusz Wilczewski
Współpracujemy
Prawnik, doświadczony mediator, arbiter Sądu Arbitrażowego Izb i Organizacji Gospodarczych Wielkopolski. Trener ekonomii społecznej oraz wykładowca. Prywatnie spełniony i szczęśliwy człowiek. Koneser militariów i pasjonat historii. Jego motto życiowe to: „ Z każdej sytuacji musi być jakieś wyjście, a każda sprawa musi mieć logiczne rozwiązanie”."
Małgorzata Bogaczyk
Współpracujemy
Z wykształcenia nauczyciel, z zamiłowania handlowiec. Uważa, (powtarzając za Wojciechem Hamanem) że handlowanie to gra. Od 20 lat pracuje z ludźmi, motywując ich do działania.
W życiu poszukuje różnych możliwości - wybranie jednej z nich, wydaje się jej zbyt ograniczające. Żyje intensywnie i w ciągłym ruchu, lubi podróżować i czytać.
Prywatnie zaangażowana w ratowanie i pomaganie braciom mniejszym, pasjonatka ekologii i naturalnego, zdrowego stylu życia.
Jej motto: "Każdy człowiek, którego spotykamy na swej drodze, kieruje nas w określoną stronę, to czego doświadczamy - dzieje się w JAKIMŚ celu."
Piotr Bogacz
Współpracujemy
dr inż., akredytowany trener Athenasoft, wieloletni dydaktyk, praktyk, kosztorysant. Zajmuje się procesem inwestycyjnym, dokumentacją przetargową oraz wyceną kosztów realizacji inwestycji. Autor i współautor wielu opinii technicznych, projektów, kosztorysów, biegły sądowy z zakresu budownictwa.
Ewa Walasz
Współpracujemy
Zawodowo magister pielęgniarstwa, neurologopeda kliniczny i pedagog w jednej osobie. Zwolenniczka pozytywnego myślenia i podejścia do życia z uśmiechem. W Perspektywie prowadzi specjalistyczne szkolenie z zakresu terapii ręki. Prywatnie miłośniczka sztuki, medycyny i zwierząt – wszelakiej maści i rodzaju. Jej motto to: „Słowo problem, zamień na wyzwanie -pozbędziesz się wielu problemów.”
Małgorzata Grochowska
współpracujemy
Trenerka i coach, specjalizuje się w szkoleniach dla kadry zarządzającej z psychologii zarządzania zespołem. Kładzie nacisk na możliwość wykorzystania elementów Analizy Transakcyjnej. Przygotowała i przeprowadziła wiele szkoleń z zakresu komunikacji, wzrostu efektywności zawodowej menadżerów, doskonalenia kompetencji kierowniczych kadry zarządzającej. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu w języku niemieckim, jest lektorką i tłumaczką tego języka. Na co dzień współpracuje z menadżerami i specjalistami z Europy. Koncentruje się na efektywności oraz rozwiązywaniu problemów zespołów handlowych i produkcyjnych.

REFERENCJE

REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW PRZEDSTAWIAMY NA ŻYCZENIE OSÓB ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ

Placówka Kształcenia

Wpis do instytucji szkoleniowych

certyfikat jakości

certyfikat - pośrednictwo pracy, doradztwo

Partner egzaminacyjny VCC