Zapraszamy na szkolenie „pracownik administracyjno – biurowy” – Rekrutacja trwa!

"Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia."
przysłowie abchaskie

Jeśli nie skończyłeś jeszcze 29 lat, a odpoczynek zajmuje Ci całe dnie i nie jesteś z tego faktu zadowolony, zobacz co możesz z tym zrobić.

Już w tym tygodniu ruszyła rekrutacja do nowego projektu, gdzie oprócz pracy zyskasz także nowy, ciekawy zawód, wiedzę i umiejętności potwierdzone certyfikatem, a także stypendium szkoleniowe w wysokości aż 700 zł za 3 tygodnie szkolenia.

Chcesz wiedzieć więcej?

W ramach projektu przygotowaliśmy 120 godzinne szkolenie "Pracownik biurowy z elementami ochrony środowiska". Dzięki zajęciom teoretycznym i praktycznym dowiesz się jak zarządzać i koordynować codzienną pracą biura, przygotowywać pisma i dokumenty czy rozmawiać z klientami. Na koniec otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, a także certyfikat potwierdzający zdobycie nowego zawodu. Dodatkowo za udział w szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje 700 zł stypendium!

Jednak to nie wszystko!

Po szkoleniu, przystąpisz do stażu na stanowisku pracownika administracyjno - biurowego w firmie, którą sam wybierzesz. Jest to świetna okazja aby dostać  się do prestiżowych firm, pokazać swoje możliwości i umiejętności, a w rezultacie otrzymać zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach. Co więcej za każdy miesiąc stażu otrzymasz stypendium w wysokości 997 zł.

I jak? Warto zamienić kilka godzin niezadowolenia z odpoczynku na świetną pracę i parę groszy stypendium?

Dowiedz się więcej tu --> Pracownik administracyjno-biurowy


Już teraz możesz zapisać się online wypełniając poniższy formularz*

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Temat wiadomości
Treść wiadomości

Jakie szkolenie Cię interesuje?


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Perspektywa Sp. z o. o.

*Wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w szkoleniu. Po otrzymaniu twojego zgłoszenia, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły dotyczące wybranego przez Ciebie szkolenia.